אודות ופרטים נוספים

פרטים נוספים עלינו ועל השירותים שלנו.

אנחנו מספקים תפריטים עשירים למגוון רחב של אירועים.

קייטרינג שדות איילון הוא קייטרינג כשר המציע מנות ברמת איכות גבוהה, שמגרות את העין וטעימות לא פחות. הקייטרינג ממוקם בקיבוץ שעלבים, בצמוד לצומת לטרון ולמודיעין. אצלינו תוכלו למצוא מגוון תפריטים עשיר שיתאימו לכל אירוע ולכל שמחה.

אנחנו בשדות איילון נעשה הכל כדי לגרום לאירוע שלכם להיות יחודי, מהנה וטעים! הנהל הקייטרינג והטבחים שלנו, יחד עם צוות מסור ומקצועי, ידאגו לכל הצרכים והבקשות שלכם כדי שלכם יהיה את האירוע הכי טוב שיכול להיות.

בנוסף לשירותי הקייטרינג, אנו מציעים שירות הכנת אוכל לשבת המלכה. מגוון סלטים, מנות ראשוונות ועקריות, קינוחים ובופה לסעודה שלישית, כל אלה מחכים לכם מוכנים אצלינו - רק לבוא ולקחת!. לעיון במגוון המנות המוצעות בתפריט לשבת לחץ כאן

ממליצים עלינו

  • משפחת פיק

    בר מצווה   |   14.01.2017

    שכנים וחברים יקרים, כשאנחנו עדיין באווירת השמחה והחגיגה, חשוב לנו מאוד להכיר ולהוקיר תודה! לכל חברינו שפינקו בעוגות וקינוחים, בהלנת אורחים, בעיצוב האולם, בעצה ומילה טובה- בלעדיכם לא היינו מצליחים לעשות את זה.

    לצבי לוי וכל צוות חדר האוכל- על אוכל מגוון, טעים ובשפע רב, על צוות מלצרים מקצועי ומסור שנענה לכל דרישה ובקשה, על עמידה בתנאים ובקשות מלחיצות והכל בהכשר מהדרין לשביעות רצון אורחינו, על הגדלת ראש ועזרה בפרטים טכניים שבכלל לא היו חלק מעבודת הקייטרינג, ובעיקר על סבלנות אין קץ לכל שגעון שעבר לנו בראש!

מעוניין לקבל פרטים נוספים עלינו ועל האירועים שלנו?

שעות פעילות

שעות פעילות המשרד
ראשון-שישי 18:30 - 09:00
איסוף ארוחות לשבת
ימי שישי 12:00 - 09:00

אודותנו

אנחנו, בקייטרינג שדות איילון פועלים ומחפשים ללא הפסקה את הדרך לעשות את האירוע שלך מיוחד ו..
קרא עוד...